Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Ekom KOMPAKT 5 i KOMPAKT 10

artykuły stomatologiczne, sklep stomatologiczny
Kompresory KOMPAKT 5 i KOMPAKT 10
 
Kompresory KOMPAKT 5 i KOMPAKT 10 są źródłem czystego, sprężonego, bezolejowego powietrza dla zasilania urządzeń dentystycznych i aparatów dentystycznych. Dzięki swym parametrom technicznym i wielkości zbiornika (5 lub 10 litrów), kompresory te mogą być zastosowane do zasilania jednego unitu stomatologicznego lub urządzeń w laboratoriach dentystycznych. Sprężone powietrze produkowane przez bezolejowy kompresor stwarza wyższy stopień higieny i jakości pracy lekarza stomatologa, a także nie zanieczyszcza środowiska pracy substancjami obcymi.
 
Kompresory są produkowane w następujących wersjach:
  • Integral - kompresor do zabudowania wewnątrz unitu stomatologicznego lub innych urządzeń
  • Stabil - kompresor na stałej podstawie do ustawienia w dowolnym miejscu
  • Silent - kompresor w obudowie kompaktowej efektywnie tłumiącej hałas, a dzięki efektownemu wyglądowi może zostać ustawiony bezpośrednio w gabinecie

Wersje kompresorów Integral oraz Stabil są przeznaczone dla reżimu pracy stałej, natomiast obudowana wersja Silent jest przeznaczona do pracy przerywanej.
Urządzenia te można zastosować również w innych dziedzinach praktyki medycznej, w laboratoriach, w przemyśle spożywczym, narzędziowym i wszędzie tam, gdzie wymagane jest czyste, sprzężone powietrze nie zawierające mgiełki olejowej, a także tam gdzie parametry techniczne kompresora, jego wydajność i rozpiętość ciśnień pracy odpowiadają wymaganiom danego urządzenia.
 
Na życzenie odbiorcy kompresory mogą zostać wyposażone w urządzenia do uszlachetniania powietrza poprzez:
  • filtrację
  • chłodzenie
  • suszenie
 
Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają pomyłek i błędów, które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z działem handlowym.